Прва траса трамваја: окретница на Бањици – Војводе Степе – Аутокоманда – Славија – Београдска – Булевар краља Александра – КЛУЗ – Булевар краља Александра – Београдска – Славија – Аутокоманда.
Стајалишта прве трасе су Бањица, Врачарска, Бебелова, Вождовац, Саобраћајни факултет, Висока школа електротехнике, Никшићка, Витановачка, Краља Владимира, Боже Јанковића, Трг ослобођења, Франша д'Епереа, Карађорђев парк, Трг Славија /Булевар ослобођења/, Правни факултет, Вуков споменик /Булевар краља Александра/, ГО Звездара, Пијаца „Ђерам”, Поп Стојанова, Лион, Батутова, Пијаца „Звездара”, Др Велизара Косановића, Мите Ружића, Косте Трифковића – КЛУЗ – Косте Трифковића, Мите Ружића, Др Велизара Косановића, Пијаца „Звездара”, Батутова, Лион, Поп Стојанова, Пијаца „Ђерам”, ГО Звездара, Вуков споменик /Булевар краља Александра/, Правни факултет, Трг Славија /Булевар ослобођења/, Карађорђев парк, Франше д'Епереа, Звечанска /Аутокоманда/.
Друга траса трамваја: Калемегдан /Доњи град/ – Булевар војводе Бојовића – Тадеуша Кошћушка – Париска – Пристаниште – Карађорђева – Стари савски мост – Земунски пут – Милентија Поповића –- Булевар Милутина Миланковића – Ђорђа Станојевића – Булевар хероја са Кошара – Мост на Ади – саобраћајница поред Хиподрома – Владимира Радовановића – Пожешка – Баново брдо.
Стајалишта друге трасе су Тадеуша Кошћушка, Калемегдан, Пристаниште, Бранков мост, Економски факултет, Старо Сајмиште, Блок 21, „Сава центар”, Блок 23, Милутина Миланковића, Ђорђа Станојевића, петља Радничка, Хиподром, Кнеза Вишеслава, ОШ „Јосиф Панчић”, Дом здравља, Кијевска, Требевићка, Баново брдо.
Трамвај ће саобраћати од 18 до 21 час радним данима, а од 16 до 19 часова викендом и државним празницима.
Дани саобраћања су:
– 26. децембра – прва траса,
– 28. децамбра – прва траса – учествује и ЈКП „Градске пијаце”,
– 29. децембра – друга траса,
– 30. децембра – прва траса,
– 2. јануара 2020. године – друга траса,
– 3. јануара 2020. године – прва траса,
Извор: Кућа добрих вести/Беоинфо
– 4. јануара 2020. године – друга траса.