Титуле Банату и Црвеној звезди

(1 Глас)

KJevticikovacicБЕОГРАД - Женски куглашки пар Баната из Зрењанина  Јелена Петровић и Јелена Попов освојио је шампионску титулу на Првенству Србије одграном на куглани у Новом Саду.

У мушкој конкуренцији, на истим стазама, славио је пар Црвене звезде Игор Ковачић и Владимир Јефтић.
Играчи дана били су Јована Стантић из другопласираног пара Пионира са 564 чуња и Владимир Јефтић из победничког пара Црвене звезде са 594 чуња.
Ковачић је и прошле године (са Аленом Кујунџићем) освојио титулу, док је Јована Стантић и лане била друга (са Ливиом Санто).
Банат је најтрофејнији клуб јер су јунири освојили сребро, а други пар Зрењанинки  - бронзу. Судили са Драган Јовичић и Јован Бода.
Резултати, Шампионат Србије за парове, јуниорке: 1. Банат Зрењанин 1.064 (Јелена Петровић 527, Јелена Попов 537), 2. Пионир Суботица 1062 (Андреја Хајчунк 498, Јована Стантић 564), 3. Банат  1.036 (Весна Бошков 518, Ана Бошков 518) итд.
Јуниори: 1. Црвена звезда 1.137 (Игор Ковачић 543, Владимир Јефтић 594), 2. Банат Зрењанин 1.090 (Радован Влајков 577, Немања Тодоровић 513), 3. Сента Виса пром 1.058 (Марк Хармат 507, Норберт Ерњеши 551) итд.

Последњи пут измењено понедељак, 29 април 2013 15:58