Кућа Добрих Вести

Login

Како зарадити као freelancer?

Оцените овај чланак
(1 Глас)

linkkkkkkБЕОГРАД – Како започети успешну каријеру и зарадити као freelancer?Како доћи до клијента?На који начин наплатити своје услуге?Какве су законске обавезе и регулатива?Која су најтраженија freelance занимања?


Ово су најчешћа питања сваког ко жели да свој посао ради од куће, сам креира своје радно време, ради посао који жели и добро зарађује од тога. Колико је ово данас перспеткивна област показује и податак Elance платформе да freelanceri у Србији за годину дана зараде пет милиона долара. Ово је сигурно радно место будућности, а добра вест је да свако може радити као freelancer, саопштила је Линк група.


О томе како постати freelancer и бити успешан у томе говориће Иван Минић на бесплатном семинару Како успети као freelancer?, који у суботу 7. фебруара од 11 до 13 часова, у својим просторијама, организује Линк Центар за развој каријере.


Иван Минић се преко десет година бави freelance дизајном и девелопментом за стране клијенте. Оснивач је Бурек форума, највеће интернет заједнице на просторима бивше Југославије. Са партнерима из Мађарске покренуо је игру ConQUIZtador и портал Total Car. Оснивач је и извршни директор највеће регионалне конференције – Блогоманија.


Сви заинтересовани моћи ће да прате овај користан семинар од куће, захваљујући live streamu који је обезбедила ITAcademy. Довољан је само клик на следећи линк:


http://www.link-elearning.com/stream/sr/Budite_uspesan_freelancer.php


Током семинра ће бити активна расправа, и у њој ће моћи да учествују и они који прате семинар путем интернета. Питања се могу слати путем CCD Фејсбуk налога и она ће одмах бити прослеђена предавачу.


Заинтересовани представници медија могу се пријавити да лично присуствују семинару. Пријава је на e-mail: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. .

Извор: Кућа добрих вести

 

 


Број места је ограничен.


Последњи пут измењено петак, 06 фебруар 2015 20:55
Маja Јованов

је рођена 1977. године. Она је новинар са вишегодишњим искуством у праћењу реалног сектора, процеса приватизације и тржишта капитала. Сарађивала је и писала за дневне листове и економске магазине. Активно пратила значајне економске форуме и скупове, како у Србији, тако и у иностранству. Данашња интересовања су јој усмерена на интернет и мултимедијални приступ информацијама.

Остави коментар

Поља обележена (*) су обавезна. Основна употреба HTML кода је дозвољена.

...:::.„Кућа добрих вести“ не сноси одговорност за садржаје линкова који воде на друге интернет странице (спољашње везе) .:::... © Кућа Добрих Вести 2015

Врх Десктоп верзија