A+ A A-

"ДИГИТАЛК" КОНФЕРЕНЦИЈА: Догађај који се не пропушта

Оцените овај чланак
(2 гласова)

zrenjanindfdfdfdГотово три године пандемије је ИТ заједницу оставила ускраћеном за лајв конференције на којима се размењују знања и идеје, стичу нова искуства, упознају људи и заједнички решавају проблеми.

 

Сада је томе дошао крај. ДигиТалк конференција у Зрењанину од 7. до 10. априла прави велико окупљање ИТ-еваца коме ће присуствовати сва велика имена из ове индустрије.

 

Иза пројекта ДигиТалк стоје тројица пријатеља који су се, давне 2007. године упознали управо на једној конференцији која им је променила живот - Владимир Ковач, човек који је до 2019. године организовао Њебиз конференцију, Иван Минић, серијски предузетник и покретач нових идеја и Витомир Огњановић, девелопер који стајао иза biZbuZZ конференције у Нишу.

 

Основна идеја ДигиТалк конференције у Зрењанину, према речима Владимира Ковача, јесте дељење знања и пружање помоћи и подршке онима којима је најпотребнија.

 

Постоји потреба да велики који су успели у свом послу, поделе знање са мањима и да им објасне како су развијали своје пројекте, бирали пословне моделе и праксе, итд. Примера ради, на E-commerce Days у Зрењанину имаћемо читав низ прича великих, попут Техноманије, Мастерцарда, ОТП банке. Ништа не може да се поистовети са тиме када седнете за исти сто и попричате о проблемима кроз које пролазите са онима који су већ пронашли решење које вам је потребно и тако стекнете најпрактичније могуће знање које одмах можете да примените - каже Ковач.

 

Сам догађај је подељен на два дела.

 

Током првог, E-commerce Days највећи стручњаци из области електронске трговине поделиће са учесницима своја знања, искуства и предвиђања за наредни период. Кроз низ од 13 предавања 20 предавача говориће о алатима, техникама и технологијама које омогућавају боље пословање е-цоммерце платформи, као и о настанаку тзв. quick commercea, који се изникао из потребе људи да, током пандемије, до производа дођу у најкраћем могућем року. Посебна пажња биће посвећена маркетиншким алатима и стратегијама везано за електронску продају.

 

Други део догађаја чини сама ДигиТалк конференција на којој ће искусни предавачи говорити од креативним аспектима дигитала и фокусирати се на практична знања која олакшавају пословање.

 

Међу предавачима се налазе добро позната имена од којих свако, од почетника до искусних ИТ-еваца, може сазнати прегршт корисних ствари. Своја искуства са посетиоцима, између осталих, поделиће олимпијски шампион Владимир Грбић, Татјана Војтеховски, дизајнер Славимир Стојановић - Футро, Бранимир Гајић, оснивач Инфостуд групе, Милош Милаковић Дневњак, Милан Инић из Yasserstaina, Богдан Ћирић, продуцт манагер из HelloWorld-а, Владимир Вулић, консултант који стојиј иза портала Digitalizuj.Me и многи други.

 

Листу свих предавача можете погледати на сајту ДигиТалк.

 

 

Извор: Кућа добрих вести/Јужне вести

 

 

 

 


Остави коментар

Поља обележена (*) су обавезна. Основна употреба HTML кода је дозвољена.

...:::.„Кућа добрих вести“ не сноси одговорност за садржаје линкова који воде на друге интернет странице (спољашње везе) .:::... © Кућа Добрих Вести 2015

Пријави се или Региструј се

Facebook корисник?

На сајт се можете пријавити и са вашим Facebook налогом.

Пријави се са Facebook налогом

ПРИЈАВИ СЕ

Региструј се

Регистрација корисника
или Одустани