субота, 03 јун 2017 14:30
У априлу 22 одсто више туриста у Београду
БЕОГРАД - У Београду је у априлу месецу регистровано 22 одсто више страних гостију него у истом месецу прошле године, који су остварили за 33 одсто више ноћења у односу на исти период у 2016.
Објављено у
Туризам

