Овај пут све што требате урадити је придружити се на линку у прилогу. Број мјеста је 100.
Желио бих да понудим свој мали допринос свим људима који се суочавају са овом колективном траумом кроз коју тренутно пролази цијели свијет! Разговарати ћемо о вашим, али и мојим страховима и сумњама који су могу појавити у овом новом животном искуству, те како потенцијално реагирати.
Када се човјек сусретне у животу са ситуацијом над којом нема много контроле, може доћи до преплављивања емоцијама. Управо је ово један од фактора који и доприноси израженој анксиозности. Заборављамо све оно што можемо урадити, и шта је и даље под нашом контролом.
Присуствовање овом психоњебинару и учење нешто новог о невидљивом непријатељу је управо нешто што јесте под вашом контролом.
Прошли психоњебинар нам је понудио бројне занимљиве примјере. И лично сам имао прилику да учим од учесника. Акценат ће бити на дискусији о тригерима и увјерењима која се могу довести у везу са овом новонасталом ситуацијом. Одговори ће додатно бити објашњени примјерима из праксе и психотерапије.
Током психоњебинара можете бити потпуно интровертно пасивни. Нитко вас неће присиљавати да причате или да се помјерате из свог малог или великог топлог и удобног кауча.
Интерактивни психовебинар ће се одржати преко апликације зоом коју можете инсталирати на рачунар или мобител. Молим вас да се укључите барем 5-10 минута раније.
Вебинару могу присуствовати све особе које причају један од балканских језика и имају релативно добру конекцију интернета. Број учесника је ограничен од стране платформе ZooM, односно 100 учесника.
Линк за пријаву je OВДЕ.
Шифра за улаз ако буде тражена: 5G
Предавач: Енсад Миљковић.
За више информација о предавачу и његовом раду посјетите страницу www.elis.ba.
Извор: Кућа добрих вести/ФБ