Реч је о јединственом вишедневном догађају који организује АФА асоцијација у сарадњи са са Иновационим центром ЕТФ-а и Научно- технолошким парком Београд и бројним водећим научно-истраживачким институцијама и компанијама.
Сазнајте први све о #innovationweek2018 из прве руке, од организатора, иницијатора, иноватора, истраживача и министра за иновације и технолошки развој.
Циљ конференције је повезивање науке и технологије и привреде у Србији и региону. „Innovation week 2018“ ће бити јединствена прилика да угледни представници научне заједнице и привреде прикажу своје иновативне и успешне пројекте који доприносе трансформацији економије и друштва.
Ексклузивни учесници ће први пут, на интересантан и проактиван начин, представити иновације и експоненционалне технологије које непрестано еволуирају и стварају нове повезаности физичког и сајбер простора, трансформишући економију, привреду и друштво брже, него икада пре.
„Innovation week 2018“ отвара простор појединцима, иноваторима, научницима, институцијама, стартaп организацијама, компанијама и свима који имају знања и желе да креирају будућност, да раде заједно, да иницирају и допринесу дефинисању националне иновационе стратегије која ће нас водити ка хуманијем друштву.
Генерални спонзор „Innovation week 2018“ је АИК банка а.д. Београд.
Извор: Кућа добрих вести