A+ A A-

КОНКУРС ЗА ПРОГРАМ ЕY ПРЕДУЗЕТНИК: Траје до 18. новембра

Оцените овај чланак
(2 гласова)

predueenteitrerkeРевизорско-консултантска компанија ЕY (Ernst&Young) објавила је данас да је отворила нови конкурс за програм ЕY Предузетник године који ће трајати до 18. новембра ове године, а национални победник биће проглашен у фебруару 2023.

 

Како се подсећа, програм у Србији постоји од 2012. године и до сада је у њему учествовало више од 200 компанија које запошљавају више од 25.000 људи, а њихови пословни приходи у 2021. били су већи 17 одсто него годину пре.

 

„Овај програм јединствен је и по својој глобалној свечаности на којој, за титулу најуспешнијег светског предузетника конкуришу национални победници. Међу њима се већ више од деценију налазе и домаћи предузетници“, навели су из компаније ЕY.

 

О победнику програма ЕY Предузетник 2022. године одлучиваће независни жири у којем нема представника компаније ЕY, а састављен је од предузетника претходних носилаца овог признања.

 

Њихова одлука засниваће се глобалном критеријуму који се темељи на кључним факторима успеха, као што су предузетнички дух, финансијски показатељи, стратегијско усмерење, присуство на регионалном или међународном тржишту, иновативност и лични интегритет, навели су организатори.

 

 

Извор: Biznis.rs


Последњи пут измењено среда, 26 октобар 2022 11:00

Остави коментар

Поља обележена (*) су обавезна. Основна употреба HTML кода је дозвољена.

...:::.„Кућа добрих вести“ не сноси одговорност за садржаје линкова који воде на друге интернет странице (спољашње везе) .:::... © Кућа Добрих Вести 2015

Пријави се или Региструј се

Facebook корисник?

На сајт се можете пријавити и са вашим Facebook налогом.

Пријави се са Facebook налогом

ПРИЈАВИ СЕ

Региструј се

Регистрација корисника
или Одустани