Јуриј је у свој богати концертни распоред који укључује и турнеје по САД, Јапану и Јужној Кореји, за ову годину поново уврстио наступ пред нашом публиком за коју ће, уз сарадњу наше угледне пијанисткиње Наталије Младеновић, извести атрактиван програм који на прави начин дочарава његову изузетну виртуозност. Програм концерта ће обухватити најлепше композиције Сарасатеа, Равела, Франка, Дебисија, Де Фаље и Бартока.
Организатор концерта је Центар лепих уметности Гварнериус а карте су у продаји и могу се набавити на билетарници Коларца.
Јуриј Ревич којег већ годинама називају “младим Паганинијем“, са своје 23 године може да се похвали блиставом каријером на светском нивоу, сарадњама са најугледнијим уметницима нашег доба, као и бројним награђиваним ЦД издањима.
Извор: Кућа добрих вести

БЕОГРАД - Виолиниста из Русије Јуриј Ревич (Yury Revich), којег су критичари окарактерисали као “рођеног да влада концертном сценом”, београдска публика имаће прилике поново да слуша у Великој сали 
