У акцији је учествовало 50 запослених, који су тога дана фарбали ограду и дрвенарију, сређивали пушницу и цреп, рашчишћавали грање и шут, окопавали сензорну башту, брали лаванду и жалфију, садили паприку и заливали пластеник.
Овом акцијом настављена је вишегодишња сарадња Народне банке Србије са Школом за основно и средње образовање „Милан Петровић“ из Новог Сада, која датира од 2008. године и током које је реализовано више од 15 друштвено одговорних активности.
Извор: Кућа добрих вести

БЕОГРАД - Запослени у Народној банци Србије из Новог Сада и Београда учествовали су у суботу, 13. јуна, у волонтерској акцији уређења дворишта и радовима на имању едукативног кампа Школе за основно и средње образовање „Милан Петровић“ у Ченеју.
