A+ A A-

Румфест на Градском тргу у Руми

Оцените овај чланак
(3 гласова)

rumaaaaadfdfdfОсми Румфест одржаће се сутра и прекосутра на Градском тргу у Руми.

У Руми се 2. и 3. август  и дани када се у Руми одржава вашар. Предвече атмосфера поприма фестивалски карактер и као претходних година посетиоце Румфеста очекују концерти домаћих извођача.

 

Прве вечери ће се за добро расположење побринути Милан Топаловић Топалко (почетак у 21 час) и Балканика (22,30), док су за друго вече планирани наступи Драгице Радосављевић Цакане и Етно-групе Шара (21,00) и Жељка Васића (22,30).

 

Туристичка организација Руме наставља са промовисањем културних и природних вредности општине али и сремског региона.

 

У дане Румфеста поред многобројних гостију из околних места, Рума ће бити домаћин и гостима из Словеније који ће остати четири дана.

 

Извор: Кућа добрих вести


Последњи пут измењено среда, 01 август 2018 23:34

Остави коментар

Поља обележена (*) су обавезна. Основна употреба HTML кода је дозвољена.

...:::.„Кућа добрих вести“ не сноси одговорност за садржаје линкова који воде на друге интернет странице (спољашње везе) .:::... © Кућа Добрих Вести 2015

Пријави се или Региструј се

Facebook корисник?

На сајт се можете пријавити и са вашим Facebook налогом.

Пријави се са Facebook налогом

ПРИЈАВИ СЕ

Региструј се

Регистрација корисника
или Одустани