Нађа је свој цео радни век радила као ПР Позоришта на Теразијама, а након одласка у пензију, и даље је била део свих нас и наших дружења.
Њена несебична посвећеност позоришту, топао и брижан однос према младим, новим колегама, али и онима који су одлазили и које никада није заборављала, били су њен заштитни знак. Она је разлог зашто позориште није било радно место, већ други дом где смо вољени и поштовани.
Неко ко је потребе и жеље свих стављао испред својих.
Комеморација ће бити одржана у четвртак, 16. јануара, у 10.30 часова у фоајеу Позоришта на Теразијама, а сахрана је истог дана у 13 часова на Земунском гробљу.
Извор: Кућа добрих вести

Позориште на Теразијама саопштава да је са неизмерном тугом примљена вест да их је јуче напустила колегиница и пријатељица Нађа Пијале.
